Музей взяв участь у фестивалі «Город профессий»

11 жовтня 2021, 09:14

У суботу і неділю, 8 і 9 жовтня, Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова взяв участь у сімейному фестивалі «Город профессий» на арт-заводі «Механіка».

Під час фестивалю на арт-заводі «Механіка» створили ціле місто професій. У програмі були цікаві майстер-класи від харківських виробників харчової продукції, заняття з айкідо, навіть зварювальні роботи та пожежна машина в дії.

Хлопці та дівчата познайомилися з музейною виставкою «Музейна колекція. Історія в деталях» та спробували себе в ролі провідників у минуле — екскурсоводів. Також, вислухавши поради від музейних фахівців, створили науковий паспорт для музейного предмета.

Колективу музею було цікаво познайомити малечу зі своєю професією та поділитися власним досвідом.

Фестиваль «Город профессий» було створено івент-агентством GorodProshow та спонсорами.