Музей змінює графік роботи

12 листопада 2020, 13:53

Через запровадження «карантину вихідного дня» Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова не працюватиме по суботах і неділях щонайменше до 30 листопада.

Музей переходить на такий графік роботи відповідно до рішення, що було затверджено на засіданні Кабінету Міністрів України 11 листопада.

Цим рішенням Кабмін скасував в Україні адаптивний карантин та затвердив замість нього загальний карантин з «локдауном вихідного дня», що діятиме з опівночі суботи до опівночі понеділка.

Під обмеження, що триватимуть щонайменше до 30 листопада, попадають і заклади культури.

Таким чином, у цей період музей працюватиме з понеділка по п’ятницю включно з 9:30 до 17:00. Факультативи вихідного дня, які мали пройти в музеї протягом цього місяця, попередньо відбудуться в режимі онлайн.

Слідкуйте за анонсами та оновленнями на сайті музею та в соцмережах.