Музейники Львова відвідали Харківський історичний музей ім. Сумцова

9 липня 2018, 10:10

Харківський історичний музей ім. Сумцова викликає інтерес не тільки у широких кіл громадськості, харків’ян і гостей міста, але й у вузькопрофільних спеціалістів, як провідний методичний центр музейництва Слобожанщини. 6 липня 2018 р. до історичного музею завітали співробітники Львівського музею історії релігії на чолі з директором Орестом Григоровичем Малицем. Оглядову екскурсію по всім експозиціям музею для шановних колег зі Львова провів зав.сектора відділу науково-освітньої роботи Богдан Івченко. Під час екскурсії увага гостей була зосереджена на церковних старожитностях нашого краю. Крім того гості зі Львова особливо відзначили привабливість експозиції «Присягу двічі не дають», яка розповідає про події військового конфлікту на Донбасі з 2014 р. За словами директора Львівського музею історії релігії Ореста Григоровича Малиця це одна з кращих експозицій з теми антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, яку йому доводилось бачити. Колектив історичного музею ім. Сумцова радий бачити на своїх експозиціях колег з інших музеїв України. Ласкаво просимо!