Музейники продовжують знайомити школярів з традиціями та звичаями святкування Великодня в Україні

18 квітня 2019, 06:49

17 квітня 2019 р. співробітники відділу етнографії у школі «Think Global» провели інтерактивний захід «Традиції і звичаї святкування Великодня в Україні». Діти з цікавістю прослухали лекцію з презентацією про історію виникнення найголовнішого християнського свята та особливості його святкування нашими предками. Школярі й самі змогли долучитися до народної культури і в процесі майстер-класу, який провела народний майстер Національної спілки майстрів народного мистецтва України, член Харківського клубу писанкарства імені А.П. Овчаренко Талашко Валерія Романівна, створили свої неповторні великодні яйця «крапанки».