Музейники привітали дітей з Днем святого Миколая

20 грудня 2017, 08:29

19 грудня за доброю традицією в актовій залі музею для учнів молодших класів Харківської гімназії №39, наших постійних відвідувачів, було організоване свято за участі казкових героїв. Особливо приємно, що більшість дітей теж заздалегідь підготувалася до свята і прийшла у костюмах різних персонажів.
Спочатку діти послухали розповідь про те, як святкували упродовж століть різдвяні і новорічні свята, та якими у різні роки були ялинкові прикраси. А потім почалося найцікавіше: веселі конкурси, в яких школярі з великим задоволенням брали участь.
Діти відгадували тематичні мультики і мелодії, намагалися подолати каверзні слова-перевертні, а також демонстрували свою влучність і кмітливість. Тому не дивно, що врешті-решт перемогла дружба! І наостанок всі отримали символічні подаруночки — солодкі новорічні кульки, якими, за стародавнім звичаєм, можна буде у новорічну ніч прикрасити лісову красуню.