Музейники розповіли про українських партизан

28 вересня 2017, 08:16

27 вересня 2017 р. учні та вчителі школи-інтернату «Обдарованість» запросили музейників у свій заклад для того, щоб дізнатися більше про партизанський рух в Україні та на Харківщині в роки війни з нацистськими окупантами. Перед аудиторією виступив і продемонстрував експонати відповідної тематики зав. сектору по роботі з учнівською молоддю Харківського історичного музею Богдан Івченко. Крім розповіді про партизан і підпільників минувшини, лектор звернув увагу на український партизанський рух на окупованій території Донбасу і познайомив присутніх з життєвим шляхом Володимира Жемчугова – українського партизана, удостоєного звання Героя України. Тема лекції викликала неабияке зацікавлення учнів, вони задавали питання та проявили жвавий інтерес до експонатів. Подібні заходи безперечно виховують повагу до героїв-партизан минулого і сучасності у підростаючого покоління громадян України.