Нові публікації співробітників музею

15 травня 2018, 14:06

Вийшов друком перший номер журналу «Археологія» за 2018 рік. Журнал містить 2 публікації співробітників музею.
У роботі В.С.Аксьонова «Реконструкція катакомб аланського населення салтово-маяцької культури» наведено реконструкцію технології спорудження катакомб ранньосередньовічним аланським населенням Верхньо-Салтівського археологічного комплексу. Подано імовірні показники витраченого для цього часу та людського ресурсу.

Публікацію К.Ю.Пеляшенка та П.Я. Гавриша (Полтавський педуніверситет) «Ліпний посуд Книшівського городища» присвячено характеристиці комплексу ліпного посуду з розкопок Книшівського городища — археологічної пам’ятки скіфського часу в лісостеповій частині басейну р. Псел.

З повною версією статей можна ознайомитися на сайті музею, у рубриці «Вивчати/Науковці».