Нові публікації співробітників відділу археології

20 серпня 2018, 10:54

Вийшов друком другий номер журналу «Археологія та давня історія України» за 2018 рік. Журнал містить 2 статті співробітників музею.
У статті Бабенка Л.І. «О бордюрах пекторалей из Толстой Могилы и Большой Близницы» проаналізовано можливі причини використання бордюрів в конструкції нагрудних прикрас.

У статті Пеляшенка К.Ю. «Древности III—I вв. до н. э. Лесостепного Подонцовья» розглядаються артефакти, які відносяться до найменш вивченого періоду в лісостеповій частині басейну р. Сіверський Донець — III-I ст. до н. е. Основна частина матеріалів походить з розкопок Циркунівський городища, інші представлені випадковими знахідками, знайденими на поверхні.

З повною версією статей можна ознайомитися на сайті музею, у рубриці «Вивчати/Науковці».