Олександр Шалімов — засновник хірургічної школи України

5 липня 2018, 11:38

4 липня співробітниками музею була проведена лекція для територіального центру з надання соціальних послуг Київського району міста Харкова про Олександра Шалімова — видатного українського хірурга. За законом про декомунізацію проводиться перейменування вулиць по всій Україні, в тому числі і в Харкові. Так, після перейменування вулиця Більшовицька, називатиметься вулицею Шалімова. Тому наше факультативне заняття присвячене Олександру Олексійовичу Шалімову — засновнику хірургічної школи України. Трохи про саму вулицю: знаходиться вона у Немишлянському районі, недалеко від метро «Палац Спорту» (колишня назва — «Маршала Жукова»), довжина 300 метрів, до війни звалася Ново-Проезжая, під час окупації Харкова німцями була перейменована у вулицю Миколи Вороного (український письменник, режисер, актор, був репресований і розстріляний), після 1943-го була знову перейменована в Більшовицьку.