Опубліковано збірник зі статтями музейників на пошану Бориса Шрамка

31 травня 2021, 15:07

Побачив світ збірник «Борис Андрійович Шрамко: сторінки біографії, підсумки досліджень, спогади про вченого».

До праці увійшли нариси, спогади та наукові статті, в яких висвітлені різні аспекти діяльності видатного українського дослідника, фундатора Харківської археологічної школи, доктора історичних наук, професора Харківського університету.

Серед матеріалів збірника є і спогади співробітників музею — Віктора Аксьонова та Леоніда Бабенка. Іхній шлях до науки також розпочався з лекцій та спецкурсів Бориса Андрійовича Шрамка, прочитаних у стінах Alma mater.

Зокрема, бажаючі можуть ознайомитися з наступними матеріалами:

— Аксенов В.С. / «Боишься — не делай, делаешь — не бойся …»;
— Бабенко Л.І. / Шрамко Б.А — на стежинках Харківського історичного музею імені М.Ф.Сумцова;
— Бабенко Л.І. / Курган 4 поблизу с. Веселе: етнокультурна характеристика пам’ятки;
— Бабенко Л.І. / Борис Андрійович Шрамко — крок до безсмертя у науці.

На фото — Віктор Аксьонов та Леонід Бабенко серед слухачів спецкурсу Бориса Шрамка з історіографії археології, 1991 рік.