Партизанська школа: у музеї розповіли про підпільників і партизан Харківщини у роки Другої світової війни

3 вересня 2018, 09:52

2 вересня 2018 р. у історичному музеї ім. Сумцова був проведений факультатив «Партизанська школа» для дітей та їх батьків. На ньому відвідувачі дізнались від співробітника музею Б. А. Івченка про підпільників і партизан Харківщини у роки Другої світової війни, а також виконали різноманітні цікаві завдання і відчули себе у справжній партизанській школі. Крім того, маленьким відвідувачам були продемонстровані цікаві експонати, які не представлені в експозиції. Завершився факультатив проведенням невеликої екскурсії по експозиції «Велич подвигу народного». Відвідувачі нашого факультативу – діти, їх батьки пізнавально та з інтересом провели свій вільний час. Радо запрошуємо харків’ян та гостей міста на факультативи історичного музею ім. Сумцова. Приходьте, у нас цікаво!