Пересувна виставка музею «Мовні традиції українців: Історичний код» експонувалася в Дергачівській ОТГ

1 квітня 2021, 13:00

З 26 по 31 березня за запрошенням територіального центру соціального обслуговування Дергачівськогї міської ради «Берегиня» працювала пересувна виставка Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова «Мовні традиції українців: Історичний код».

Підопічні та співробітники територіального центру мали змогу не лише самостійно ознайомитися з експозицією, але й послухати екскурсії, які підготував науковий співробітник музею Олександр Кот.

Екскурсія була присвячена еволюції розвитку та етапам становлення української мови від середньовіччя до сьогодення, драматичним датам та видатним діячам, що зробили українську мову такою, якою ми знаємо її зараз.

Екскурсії проводилися бескоштовно з дотриманням всіх карантинних вимог.