Харківський історичний музей

Пішов з життя колишній директор музею Анатолій Янковський

 28 березня 2021, 11:11


Внаслідок Covid-19 та ускладнень від хвороби пішов з життя колишній директор Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова Анатолій Андрійович Янковський.

Анатолій Янковський очолював Харківським історичний музей з 1998 до 2003 рр. Це був складний період, коли музей був вимушений переїхати з двох будівель до приміщення колишнього ломбарду на вул. Університетській, де знаходиться дотепер.

Навіть у такий непростий час Анатолій Андрійович активно розвивав наш заклад та сприяв його популяризації. За його керівництвом музей почав організовувати виїзні виставки, брати участь у фестивалях та відроджувати свої традиції.

З 2005 р. колишній керівник музею неодноразово брав участь у журі конкурсних програм новостворенного Всеукраїнського музейного фестивалю, що проходив у Дніпрі на базі історичного музею. Протягом останніх років керував відділом мультимедійних засобів навчання Харківського національного університету радіоелектроніки.

Колектив Харківського історичного музею сумує та висловлює ширі співчуття рідним, близьким та колегам Анатолія Андрійовича.