Після карантину в музеї відкриється виставка на честь видатних медиків Харкова

18 березня 2020, 08:36

Під час карантину в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова тривають роботи зі створення нової виставки з історії медицини «Червоне+біле=здоров’я. Про видатних медиків Харкова».

Експозиція буде присвячена дослідженням та внеску видатних харківських медиків у світову медичну науку. Основними тематичними розділами стануть історії життя Іллі Мечникова, Василя Данилевського, Володимира Воробйова, Леонарда Гіршмана та Миколи Трінклера. На виставці будуть представлені меморіальні комплекси, фото видатних вчених, а також музейні артефакти — зокрема, аптечний та дослідний посуд.

Про дату відкриття нової експозиції буде повідомлено додатково.

Нагадуємо, що у зв’язку із введенням в Україні карантину через світову пандемію коронавірусу вхід у музей закритий для відвідувачів із 13 березня до 3 квітня включно, а усі масові заходи та факультативи, які мали відбутися в цей період, будуть перенесені на інші дати.