Проведено захід «Майстри балету Харківського національного театру опери та балету ім. М.Лисенка »

1 березня 2018, 15:09

1 березня 2018 року о 12.00 в актовому залі музею відбувся захід: «Майстри балету Харківського національного театру опери та балету ім. М.Лисенка — С.І.Коливанова, Т.К.Попеску, Л.В.Марков, Л.К.Маркова». Підопічні територіального центру обслуговування пенсіонерів та самотніх непрацездатних громадян Київського району Харкова, прослухали лекцію про творчі сторінки життя корифеїв балетної майстерності Харківської академічної школи, Народних і Заслужених артистів УРСР, побачили фотографії зі сценами із різних вистав, грамоти,урядові телеграми з поздоровленнями, костюм до балету «Жизель» С.І.Коливанової, кастаньєти Л.В.Маркова» та інші матеріали із різних колекцій музею.