Співробітники музею ім. Сумцова провели захід з історії козацтва в університеті внутрішніх справ.

9 жовтня 2018, 16:38

9 жовтня 2018 р. до Харківського національного університету внутрішніх справ завітали співробітники Харківського історичного музею ім. М. Ф. Сумцова. Перед курсантами виступив зав. сектору відділу науково-освітньої роботи Б. А. Івченко, який розповів про героїчні сторінки історії козацтва. Особливий інтерес у майбутніх працівників поліції викликала розповідь про похід козацького війська на чолі з гетьманом Сагайдачним на Москву, який відбувся 400 років тому в 1618 р. Крім того, Б. А. Івченко показав на екрані справжні козацькі святині, які зберігаються в Харківському історичному музеї: гетьманський прапор 1688 р., хоругву Самарської паланки Запорізької січі, мазепинське Євангеліє та розповів історію їх появи в музейній колекції. Подібні заходи безперечно сприяють патріотичному вихованню майбутніх поліцейських на прикладах героїчних сторінок козацької історії.