Співробітники музею провели лекцію до Дня українського добровольця

15 березня 2019, 08:16

14 березня 2019 р. співробітники історичного музею ім. Сумцова завітали до школи-інтернату «Обдарованість» і провели лекцію до Дня українського добровольця. Завідувач сектору по роботі з учнівською молоддю Б. А. Івченко розповів учням про формування перших добровольчих сотень під час Революції гідності та про формування перших добровольчих батальйонів з початком антитерористичної операції на Донбасі в 2014 р. Особливий інтерес учнів викликали експонати, пов’язані з добровольчим рухом в Україні, які демонструвались на лекції. Тема зустрічі викликала жвавий відгук у присутньої учнівської молоді, якій на момент формування перших добровольчих підрозділів було 10-11 років, вони поділились своїми спогадами про 2014 р., про те як ці події відобразились у їх дитячому світосприйнятті. На сам кінець Б. А. Івченко запросив учнів відвідати експозицію «Присягу двічі не дають» в історичному музеї, на якій демонструються особисті речі українських добровольців.