Співробітники музею розповіли про історію дослідження космосу

12 квітня 2018, 14:26

12 квітня 2018 р. співробітники історичного музею завітали до дітей у санаторій «Лісний» з нагоди Всесвітнього дня авіації та космосу. Перед учнями виступив Б. А. Івченко і розповів про історію дослідження космічного простору. Особливий інтерес діти звичайно ж виявили до експонатів музею, пов’язаних з космосом. Відвідувачі заходу мали змогу побачити: листівки з автографами космонавтів, фотографії з космічних станцій, вакуумний насос, люкс-спектрометр Р-8, призначений для дослідження верхніх шарів атмосфери, космічну їжу та багато інших космічних цікавинок. Діти отримали задоволення від такого різновиду вивчення історії, яке базується на артефактах епохи. Історичний музей відкритий для співпраці з навчальними закладами міста.