Співробітники музею відвідали Харківську гімназію № 65

5 жовтня 2017, 12:45

Радянські політичні репресії – страшна сторінка української історії. Саме цій непростій темі був присвячений виїзний захід співробітників історичного музею у Харківській гімназії № 65, який відбувся 5 жовтня 2017 р. Перед учнями виступив зав. сектору відділу науково-освітньої роботи Богдан Івченко та розповів про подробиці радянської репресивної політики у Харкові з 1917 по 1937 рр. Також присутнім були продемонстровані експонати з відповідної теми, які викликали жваве зацікавлення аудиторії. Деякі учні брали активну участь у заході та згадували сімейні історії, пов’язані з репресіями. Подібні заходи безперечно важливі для виховання особистостей юних українців та сприяють формуванню їх історичної та громадянської позиції.