Студенти-практиканти відвідали заходи, присвячені жіночій моді ХІХ сторіччя

27 червня 2018, 14:06

Кожного літа музей виступає в якості екскурсійного простору спочатку для дітей зі шкільних таборів, а трохи згодом — для практикантів з вищих навчальних закладів міста. Тому вже традиційними стали зустрічі музейників зі своїми потенційними майбутніми колегами — студентами Харківської державної академії культури. Цього разу до уваги наших гостей була запропонована лекція «Абетка модних жіночих дрібничок ХІХ ст.», а також тематичний квест по стаціонарній експозиції «Історичні етюди. Харків ХІХ ст.».
Під час заходів ми разом намагалися відтворити образи шляхетних жінок дореволюційної доби, шукали спільні і відмінні риси у нашому побуті, аналізували, які сучасні трендові аксесуари насправді мають дуже давню історію, і навіть сміялися, розглядаючи старовинні карикатури з «жертвами моди». І, звісно, знайомилися з матеріальною культурною спадщиною позаминулого століття, втіленою у вишуканих формах жіночих віял, капелюшків, прикрас і інших дрібничок з будуарів панянок тієї епохи.