Світ очима британсього офіцеру або подарунок Дж. Хілла

21 червня 2019, 11:27

12 червня 2019 року до Харківського історичного музею імені М. Ф. Сумцова з Великобританії прибув Джордж Аллен Хілл і подарував до колекції англійський бінокль часів Першої Світової війни. Чим більше розглядаєш цю річ, тим більше цікавинок знаходиш. Футляр біноклю знайомить нас зі своїм власником, капітаном Оупеншоуом. Він своєю рукою підписався на внутрішній частині кришки. Відкинувши її, бачимо окуляри біноклю, а між ними вигравірувані два знаки у вигляді трьох ліній, що виходять з однієї точки. Цей знак по суті являє собою наконечник стріли, яким позначались продукти британського військового виробництва. Сам бінокль дає змогу поглянути навколо очима британського офіцера під час Першої Світової війни.