Тематичний захід «Відомі незнайомці: Симон Петлюра»

28 вересня 2018, 16:40

28 вересня старший науковий співробітник С.М. Дейнеко прочитав лекцію «Відомі незнайомці: Симон Петлюра» для підопічних Територіального центру обслуговування пенсіонерів та самотніх непрацездатних громадян Київського району м. Харкова. Гості музею під час лекції зробили для себе чимало відкриттів. Так, зокрема всі з подивом дізналися, що майбутній Головний отаман армії УНР свого часу планував робити кар’єру священника, але захоплення соціалістичними ідеями стало на заваді цьому. У ході зустрічі торкалися питань пов’язаних з родиною Симона Петлюри, політичною та військовою кар’єрою, долею емігранта. Лектор та відвідувачі не оминули стороною такий гострий дискусійний момент як антисемітизм. Чи був С. Петлюра антисемітом? І насамкінець гості музею дізналися таємницю імені героя лекції, чому він носив ім’я — Симон.