У Харкові провели лекції та тренінги з грантрайтингу

12 листопада 2019, 08:11

З 6 по 9 листопада 2019 року у Харкові пройшла перша сесія очної Школи соціального проєктування і грант-менеджменту «Спадщина», що реалізується спільнотою Grant management та ГО «Інститут соціальної політики регіону» за підтримки Українського культурного фонду.
Слухачами школи стали представники органів державної влади й місцевого самоврядування, культурно-освітніх і науково-дослідних закладів, організацій громадянського суспільства з різних міст України, які займаються питаннями збереження, розвитку та використання культурної спадщини. До навчання долучилися учасники та організатори проєкту «Азимут культурного розвитку».
Слухачі Школи познайомитися з новітніми методами актуалізації культурної спадщини, а також обговорили ідеї модернізації музеїв Харківської області з експертами з грантрайтингу під час практичних навчальних заходів.
#спадщина_gm #запідтримкиукф #харківськийісторичниймузей #азимуткультурногорозвитку