У фармацевтичному університеті відкрили пересувну виставку історичного музею «Мовні традиції українців – історичний код»

17 квітня 2019, 09:40

Історичний музей імені Миколи Сумцова багато років співпрацює з Науковою бібліотекою Національного фармацевтичного університету. Студенти університету дізнаються цікаві історичні подробиці з минулого Слобожанського краю завдяки пересувним виставкам музею. 17 квітня 2019 р. співробітники музею відкрили в університеті виставку «Мовні традиції українців – історичний код», яка викликала жвавий інтерес у майбутніх фармацевтів. Цікаву екскурсію про історію української мови для студентів університету провів молодший науковий співробітник історичного музею Максим Кушнарьов. Пересувна виставка буде демонструватись в університеті протягом 2 тижнів.