У жовтні музейники пройшли тренінги та долучилися до обговорення теми інклюзії в музеї

29 жовтня 2019, 16:28

Створення відкритого музейного простору потребує його адаптації до потреб різних відвідувачів, а також розширення варіантів досвідів, які можуть здобути гості музею. Тому вкрай важливо впровадження інклюзивної освіти для музейних працівників. Таку місію взяла на себе Харківська обласна фундація «Громадська Альтернатива», яка провела серію заходів про інклюзію підтриманих Українським культурним фондом.
Співробітники І науково-експозиційного та науково-методичного відділу Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова долучилися до заходів фестивалю ІнклюзіОн «Дозвілля дозволено"(23-29.09) та пройшли цикл тренінгів в рамках проекту «Інклюзія в музеї» (27.09-24.10). На разі ведуться обговорення майбутніх проектів серед учасників.