У музеї пройшов факультатив «Дозвольте відрекомендувати... До історії візитівок як способу спілкування»

7 вересня 2021, 06:29

У суботу, 4 вересня в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова відбувся перший факультатив осіннього сезону у музеї.

Гості познайомилися з історією виникнення візитівок, їх різновидами та разом із лектором подорожували по різних країнах та цивілізаціях.

Особливі вподобання щодо засобів спілкування були визначені в історичній подорожі експозицією «Слобожани». Ряд музейних предметів — візитівок — зацікавили своїм походженням та призначенням. Серед них — прикраси Салтівської культури, гроші часів України-Русі, копія печатки польського короля та іменна зброя козацьких часів, паперові візитівки професорів Імператорського Харківського університету.

Насичене спілкування та жвава бесіда стали запорукою нових зустрічей.