У музеї розповіли про історію грошового обігу на території України

6 лютого 2020, 16:04

В історичному музеї ім. Сумцова проводяться не тільки оглядові та тематичні, але й спеціалізовані екскурсії. 6 лютого 2020 р. до музею завітали студентки Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу, для них спеціалізовану екскурсію про історію грошового обігу на території України провів завідувач сектору відділу науково-освітньої роботи Б. А. Івченко. Для екскурсанток були представлені нумізматичні експонати від часів Русі до сьогодення. Деякі артефакти студентки мали змогу потримати у руках і більш детально вивчити. Особливий інтерес у гостей музею викликала нова монета Національного банку України, яка була викарбувана до 100-річчя музею. Подібні спеціалізовані екскурсії допомагають студентам сформувати цілісну картину про грошовий обіг на території України і стають у нагоді при вивченні історії економіки.