У музеї розповіли про хитросплетіння жіночої моди та історії ХІХ століття

5 листопада 2016, 19:33

29 жовтня була проведена інтерактивна лекція «З миру по нитці: хитросплетіння жіночої моди та історії ХІХ століття». Вона стала завершальною ланкою дослідницького проекту «Харківський трельяж: люди, культура, одяг». Цей проект був створений у співпраці Харківським історичним музеєм імені М. Ф. Сумцова, Муніципальною галереєю, Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва, ГО «Харківська платформа розвитку культури і туризму», а також організацією Ukranian Fashion Educational Group за підтримки «Goete institut» та программи «Pro Museum». Гості ХІМ побачили «модні дрібнички» — експонати з фондової колекції музею, дізнались про розмаїття костюмів і стилів часів наших прапрабабусь, «ноухау» позаминулого століття: тюрнюри, криноліни, рукава-жико тощо, а також пограли у шаради — традиційну забаву дворян тієї доби.