У музеї відбулися "Сумцовські читання"

19 квітня 2013, 11:07

18 квітня 2013 р. у Харківському історичному музеї відбулась щорічна всеукраїнська наукова конференція «Музей як соціокультурний інститут в умовах інформаційного суспільства» у рамках 19-х Сумцовських читань.

Під час конференції виступило більше 50 осіб, серед яких були науковці Харкова, музейники Харківської області, а також Києва, Луганська, Хмельницького, Чигирина та інш.

Робота конференції була розділена за 3 секціями: «Експозиція як основа музейної комунікації», «Комунікаційний підхід у структурі музеологічного знання» та «Фондові колекції і зібрання у науково-дослідній, експозиційній та науково-освітній діяльності музею».
За результатами конференції був виданий збірник статей, який пізніше буде доступним на сайті у розділі «Сумцовські читання».