У музеї вшанували пам’ять загиблих харків’ян-бійців Збройних Сил України

13 грудня 2016, 14:33

13 грудня 2016 р. о 13.30 у приміщенні історичного музею відбувся захід, присвячений вшануванню пам`яті загиблих в АТО бійців ЗСУ, уродженців Харківщини. Перед слухачами, учнями 6-их класів харківської школи для обдарованих дітей №11, була прочитана лекція з презентацією та демонстрацією меморіальних речей героїв.
Завідувачка сектором 2-го науково-експозиційного відділу Глазкова Людмила Юріївна розповіла історії 7-ми бійців-героїв АТО — наших земляків, які заплатили кров`ю і своїм життя за можливість нам живим, змінити на краще країну, в якій мріяли жити вони. Це Герої України: танкісти Олександр Лавренко, «кіборг» Сергій Колодій (93 ОМБР), нагороджені орденами «За мужність» розвідник-спецназівець Станіслав Майсеєв (3 окремий полк спецназу), снайпер Олег Чепеленко (92 ОМБР), капітан прикордонних військ Новак Андрій, старший сержант Блінов Владислав та водій командира 92 ОМБР Ловінський Станіслав.
Лекцію доповнила екскурсія по виставці «АТО і Харківщина».