В музеї відкрилася виставка «Скарби Великого Кобзаря »

28 лютого 2014, 13:21

27 березня 2014 р. у Харківському історичному музеї відбулося відкриття тимчасової виставки «Скарби Великого Кобзаря» до 200–річчя від дня народження Тараса Шевченка. Виставка присвячена його життєвому та творчому шляху.
Широкому колу відвідувачів для перегляду пропонуються раритетні матеріали з колекції музею, що розкривають життєвий та творчий шлях Тараса Шевченка: живописні та скульптурні зображення Т.Г.Шевченка, літографії малюнків митця ХІХ ст., аркуші з альбому “Рисунки Т.Г.Шевченко” 1914 р.

Допомагають поринути в атмосферу того часу кандали наручні, наніжні, рушники, різноманітне чорнильне приладдя сер. ХІХ ст.
Предметний ряд виставки доповнюють різноманітні ілюстративні матеріали, пов’язані з вшануванням пам’яті Шевченка в світі та Україні та відтворення його творчості руками учнів Харківської ЗОШ №8.