Вчителі історії Московського району Харкова у історичному музеї ім. М. Ф. Сумцова

2 лютого 2017, 08:27

Харківський історичний музей ім. М. Ф. Сумцова протягом багатьох років співпрацює з навчальними закладами міста у т. ч. з школами. 1 лютого 2017 р. до музею завітали вчителі історії середніх шкіл Московського району Харкова, у актовому залі педагоги та музейні співробітники обмінялись досвідом співпраці. Перед вчителями виступив завідувач сектора по роботі з учнівською молоддю Б. А. Івченко, який розповів про різноманітні аспекти взаємодії музею та шкіл. Крім того гостям музею був показаний приклад музейного квесту на експозиції «Археологія краю», який провела старший науковий співробітник відділу науково-освітньої роботи Ю. О. Люлько.