«Від листа без слів до SMS. Історія письмового приладдя»

6 червня 2018, 15:57

Численні археологічні дослідження свідчать, що листування існує з давніх-давен. У ході історії змінювався матеріал, на котрому писались листи. Це були кам’яні, дерев’яні, глиняні таблички, пальмове листя, папірус, вощені дощечки, пергамент і тільки починаючи з XV ст. – папір. Про все це 6 червня 2018 року підопічні Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова дізналися з лекції під назвою «Історія письмового приладдя». Відвідувачі також ознайомилися з письмовим приладдям, яким користувалися харків’яни наприкінці ХІХ та початку ХХ сторічь (з фондів музею), а також почули багато цікавого про писемність, у тому числі і про етикет листування, який склався за багато віків.