Відбулася наукова конференція «Музей у глобальному світі: інновації та збереження традицій»

18 квітня 2014, 13:17

18 квітня 2014 року в музеї в рамках ювілейних XX Сумцовських читань відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Музей у глобальному світі: інновації та збереження традицій», присвячена 160-й річниці з дня народження Миколи Федоровича Сумцова.
У пам'ять про видатного етнографа було проведено урочисту церемонію покладання квітів на його могилу на тринадцятому міському кладовищі.
У конференції взяли участь викладачі, аспіранти та студенти ВНЗ, співробітники музеїв України та краєзнавці.
На пленарному засіданні та в ході роботи трьох секцій («Експозиція як основа музейної комунікації», «Комунікаційний підхід у структурі музеологічного знання» «Фондові колекції і зібрання у науково-дослідній, експозиційній та науково-освітній діяльності музею») були розглянуті актуальні проблеми музеєзнавства, історії та краєзнавства.
Також в ході конференції відбулося урочисте відкриття експозиції Харківського історичного музею «Харківщина від відбудови до перебудови (1945-1991 рр.)».

За результатами конференції буде видано збірник статей, який буде доступним на сайті у розділі «Сумцовські читання».