Відбувся археологічний факультатив «Кочові народи раннього залізного віку Північного Причорномор’я (кіммерійці, скіфи, сармати). Шедеври скіфського золота»

19 лютого 2014, 10:01

15 лютого в Харківському історичному музеї відбулася чергова зустріч для всіх зацікавлених давньою історією та археологією.
Тема чергового факультативу з археології: «Кочові народи раннього залізного віку Північного Причорномор’я (кіммерійці, скіфи, сармати). Шедеври скіфського золота».

Відвідувачі факультативу дізнались про археологічні свідоцтва присутності перших писемних народів на території України: іраномовних кочових племен кіммерійців скіфів та сарматів.
Увага слухачів була прикута до найбільш яскравих шедеврів мистецтва того часу: золотих виробів грецьких майстрів, зроблених на замовлення скіфської еліти.
Жвавий інтерес учасників викликали голографічні зображення артефактів скіфського періоду, створені в лабораторії історичного музею.