Відбувся факультатив «Будівлі, де вирішувалася доля Харкова (від Думи до міськради)»

29 березня 2021, 11:55

В суботу, 27 березня, в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова відбувся факультатив «Будівлі, де вирішувалася доля Харкова (від Думи до міськради)» для охочих дізнатися більше про архітектурні загадки нашого міста.

Факультатив підготувала і провела Марія Чумак — завідувачка Музею місцевого самоврядування Харківщини, який є структурним підрозділом Харківського історичного музею.

Під час зустрічі розглянули наступні питання: «Чому Дума була шестигласною (як шестиглавою) і хто в ній переважав? Як виглядали споруди міської влади і урядовий квартал часів УСРР? Чому залізничний інженер проектував будівлю Думи? Що розібрали, аби в 1970-х роках будувати метро?»

Детальніші відповіді на ці та інші запитання можна почути в Музеї місцевого самоврядування Харківщини, що знаходиться в приміщенні Держпрому (центральний, 5-й під’їзд). Заклад працює для відвідувачів з понеділка по п’ятницю включно.

Екскурсії до Музеї місцевого самоврядування Харківщини залишаються безкоштовними, але із дотриманням карантинних вимог.