Відбувся факультатив «Музейні цікавинки часів Другої світової війни»

5 травня 2018, 16:16

5 травня 2018 р. у історичному музеї ім. М. Ф. Сумцова був проведений факультатив для дітей та їх батьків «Музейні цікавинки часів Другої світової війни». Він розпочався з екскурсії по експозиції «Велич подвигу народного», а після неї відвідувачі факультативу мали змогу ознайомитись з експонатами, пов’язаними з Другою світовою війною, які не представлені в основній експозиції. Ці експонати були спеціально підібрані з фондового зібрання музею зав. сектором відділу науково-освітньої роботи Богданом Івченко.
Діти та дорослі мали змогу побачити цікаві фронтові фотографії, документи, листи з війни, антинімецькі листівки, альбоми фронтовиків, елементи уніформи і навіть маршальську форму Івана Кожедуба та Якова Федоренка.
Деякі речі воєнного часу відвідувачі мали змогу потримати в руках і більш детально вивчити. Факультативні заняття історичного музею ім. Сумцова – прекрасна можливість пізнавально і корисно провести вільний час.