Відбувся круглий стіл «Патріотичне виховання молоді в умовах сучасності»

8 квітня 2015, 12:57

8 квітня 2015 р. в актовій залі Музею був проведений круглий стіл за темою: «Патріотичне виховання молоді в умовах сучасності», у якому брали участь студентки Харківської гуманітарно-педагогічної академії різних факультетів.

Доповіді учасників заходу торкалися різної тематики, це — і до 200-річчя з Дня народження композитора, автора українського національного гімну «Ще не вмерла Україна» М.Вербицького, і до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів, і до Дня працівників ракетно-космічної галузі України.

Крім цього гостям круглого столу була представлена міні-виставка з матеріалами колишнього в’язня нацистських концтаборів Аушвіц та Маутхаузен, професора Української інженерно-педагогічної академії Ігоря Федоровича Малицького.