Відкриття пересувної виставки «Україна козацька. Віхи історії» у фармацевтичному університеті

11 жовтня 2018, 13:08

Колектив історичного музею ім. Сумцова вже кілька років плідно співпрацює з Науковою бібліотекою Національного фармацевтичного університету. 11 жовтня 2018 р. у бібліотеці була відкрита пересувна виставка музею «Україна козацька. Віхи історії». Виставка викликала інтерес у студентів та викладачів університету. Після екскурсії, яку провів зав. сектору відділу науково-освітньої роботи Б. А. Івченко, студенти задавали багато питань та висловили побажання відвідати стаціонарну експозицію музею «Україна козацька», на якій демонструються оригінальні експонати козацької доби. Колектив музею радо запрошує харків’ян і гостей міста до Дня українського козацтва відвідати наш заклад.