Відкриття виставки «1941-1945: фотоісторія у родинному альбомі»

10 червня 2015, 11:12

9 червня 2015 року у музеї було відкрито фотовиставку «1941-1945: фотоісторія у родинному альбомі». Виставка є результатом співпраці Харківського історичного музею та Етнографічного музею «Слобожанські скарби» імені Г. Хоткевича НТУ «ХПІ». Відвідувачі можуть побачити світлини героїв Другої світової війни з розповідями і спогадами, які залишилися у рідних та нащадків героїв. Матеріали, представлені на виставці, були зібрані в рамках міського краєзнавчого конкурсу «1941-1945: фотоісторія у родинному альбомі», учасниками якого стали студенти та викладачі вищих навчальних закладів Харкова, а також інші мешканці Харкова, які приєдналися до акції і надіслали фотографії та розповіді про своїх рідних, які пережили лихоліття Другої світової війни.