Відкриття виставки «Дорога у Всесвіт» у Первомайському краєзнавчому музеї

7 червня 2017, 10:02

31 травня 2017 року у Первомайському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Дорога у Всесвіт», присвяченої 55 річниці польоту людини у космос, у якій можна ознайомитися з основними доленосними подіями у освоєнні космосу, а також про внесок Харківщини у ракетно-космічну галузь країни. Презентацію провела науковий співробітник Харківського історичного музею імені М.Ф.Сумцова Яна Зіборова. У відкритті виставки прийняли участь юні спортсмени, представники Первомайської міської ради, міського відділу культури і туризму, працівники Будинку культури «Хімік» та ЦБС.Під час відкриття виставки була проведена екскурсія, після якої пройшов авторський майстер-клас для дітей зі спортивного літнього табору.