Відкриття виставки «Майдан: біль і надія України».

19 лютого 2016, 13:43

19 лютого 2016 р. о 12.00 в Харківському історичному музеї відбулося відкриття тимчасової виставки « Майдан: біль і надія України», присвяченої 2-й річниці Революції Гідності та вшануванню пам`яті Героїв Небесної Сотні, Героїв України, харків`ян—Юрія Паращука, Євгена Котляра, Владислава Зубенка. Після офіційного відкриття виставки директором музею, Цигульовим Володимиром Анатолійовичем, з промовами виступили: голова Департаменту культури і туризму ХОДА — Яцина Олег Анатолійович, журналіст і краєзнавець, віце-президент товариства «учасники руху» — Віктор Козоріз, сокоординатор волонтерської групи «Нагодуй солдата, Харків» — Харлан Тетяна Георгіївна. Першу екскурсію провела зав.сектором — Глазкова Людмила Юріївна.
Виставка знайшла відгук у широкого кола відвідувачів музею. Серед слухачів та гостей були студенти харківського Механічного технікуму, волонтери-дарувальники меморіальних речей і ексклюзивних фотографій учасників Майдану і добровольців АТО. Харківський Історичний музей висловлює щиру дяку усім присутнім на урочистому відкритті.