Відкриття виставки «Недитяче дитинство»

10 травня 2018, 11:25

8 травня 2018 р. відбулося відкриття короткотермінової виставки «Недитяче дитинство». Вона є четвертою і завершальною з циклу виставок Етнографічного музею «Слобожанські скарби» імені Г. Хоткевича Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»), присвячених подіям Другої світової війни.
Виставці передувала пошукова робота. Протягом року студенти знаходили людей, які були дітьми під час війни, брали у них відеоінтерв’ю, переводили його у текстовий формат, перезнімали фотографії, оформлювали матеріал для експонування.
У заході брали участь співробітники музею, діти війни, викладачі та студенти НТУ «ХПІ», представники ЗМІ.
Виставка викличе інтерес з боку громадськості Харкова, сприятиме ознайомленню молоді з історією рідного краю.