Відкриття виставки «Світ. Європа. Україна».

18 травня 2018, 07:52

17 травня 2018 року в приміщенні КЗ «Харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова» відкрилася тимчасова виставка «Світ. Європа. Україна», присвячена святкуванню Дня Європи в Україні, яке відзначається у третю суботу травня відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. В цей день жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
Центральне місце на виставці займають прапори Європейського Союзу і Харкова, фотографії нагород Ради Європи, які були вручені Харківській міській раді за популяризацію ідей європейської єдності, розвитку побратимських зв’язків, міжнародних контактів у культурній, науковій та гуманітарних сферах.
На виставці представлені сувеніри із фондів музею, подаровані європейськими містами-побратимами робітникам, студентам і школярам нашого міста. Серед них цікавими є: ратуша м. Познань, пароплав на фоні французького порту Дюнкерк, вмонтований у пляшку.