Панель користувача
20 жовтня (чтв), 17:09

Відкриття виставки «VITRINA 21Х».

20 жовтня о 15.00 у скляній прибудові Харківського історичного музею відбулося відкриття виставки «VITRINA 21Х». В експозиції представлено ряд робіт сучасних харківських дизайнерів, серед них — Наталя Ніконова, Ольга Чурилова, Дмитро Захаревскій, Офелія Єршова. Протягом двох тижнів роботи виставки глядачі зможуть познайомитись з роботами, створеними майстрами в двох напрямках: одяг як арт-об’єкт і одяг як сучасний міський костюм класу люкс. Всі роботи на експозиції знайомлять глядача різноманітністю тенденцій і культурних впливів, які через костюм уособлюють дух часу в цілому, і колорит нашого Харкова зокрема.
З відкриття виставки «ViTRiNA 21Х» стартує двотижнева програма дослідницького проекту «Харківський трельяж: люди, культура, одяг». Цей проект створений у співпраці Харківським історичним музеєм імені М.Ф. Сумцова, Муніципальною галереєю, Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва, ГО «Харківська платформа розвитку культури і туризму», а також організацією Ukranian Fashion Educational Group за підтримки «Goete institut» та программи «Pro Museum».

МУЛЬТИМЕДІЯ

ПОВ'ЯЗАНІ ТЕМИ: