Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

21 лютого 2019, 10:50

З 18 до 22 2019 р. лютого в нашій країні проходять заходи вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні – людей, які загинули під час Революції Гідності на Майдані Незалежності. Протягом зими 2013-2014 років у столиці та багатьох містах України тривало протистояння. Першим поштовхом до початку акцій протесту стала відмова тодішнього президента України Віктора Януковича підписати документ про асоціацію
України з ЄС, коли на Майдан вийшли студенти і активісти, але справжні причини цих важливих подій виникли протягом років, що передували Революції Гідності.
18 лютого до Харківського національного університету внутрішніх справ завітали співробітники Харківського історичного музею ім. М. Ф. Сумцова, які провели лекцію, з метою вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні, виховувати любов до Батьківщини та патріотичну свідомість, зберегти та донести до курсантів об’єктивну інформацію про доленосні події, що відбулися в Україні початку ХХІ століття.