Виїзд харківських музейників до Чернігівщини

2 листопада 2018, 14:16

З 30 жовтня по 1 листопада 2018 року 34 співробітники з 19 музеїв Харківської області взяли участь у делегації в рамках робочої поїздки з обміну досвідом у галузях «Культура» та «Туризм» між Харківською та Чернігівською областями. Учасники поїздки ознайомилися з об’єктами Національного історико-культурного заповідника «Качанівка», відвідали Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана, Чернігівський обласний історичний музей ім. В.В. Тарновського. Велике враження на харків’ян справили архітектурні та історичні пам’ятки Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» та Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця». Під час візиту відбувався активний діалог між харківськими та чернігівськими музейниками, під час якого обговорювалися різні питання розвитку музейної справи.