Виставка «Місто живе. Історія продовжується»

24 серпня 2014, 08:58

До Дня міста в Харківському історичному музеї відкрито тимчасову виставку «Місто живе. Історія продовжується», присвячену 360-й річниці заснування міста Харкова. Виставка є доповненням до стаціонарної експозиції «Україна. Час змін» і висвітлює партнерські стосунки Харкова з містами-побратимами в різних куточках світу і популяризує відомих харків’ян. Так, гості музею можуть побачити подарунки, отримані нашим містом від делегацій із США, Німеччини, Туреччини, Вірменії та інших країн. Зокрема міська влада Ґазіантепу (Туреччина) подарувала Харкову чудову вазу з фарфору, виготовлену у знаменитій Катаньї. Нюрнберг (Німеччина) презентував каталог-фотоальбом старовинних замків Німеччини. Найбільш оригінальний подарунок надійшов від муніципалітету Єревану (Вірменія) – стилізоване зображення вірменського алфавіту, який веде свій початок від V століття. В рамках виставки також можна познайомитися з діяльністю таких відомих харків’ян як Алла Коваленко, Григорій Губський та Юрій Кроленко.