Виставка до річниці чемпіонату «Євро-2012»

1 липня 2013, 11:35

30 червня 2013 року в музеї відбулося відкриття виставки, присвяченої чемпіонату Європи з футболу 2012 року, який проводився в Україні. У церемонії взяли участь заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов та заступник директора Департаменту спортивних іміджевих проектів Харківської міської ради Сергій Климчук. До уваги відвідувачів на виставці представлені яскраві фотографії минулорічного святкового футбольного дійства, різноманітна продукція, випущена до чемпіонату та сувеніри. Крім цього, на виставці знаходиться макет стадіону «Металіст». На цьому стадіоні в дні чемпіонату пройшли матчі між збірною Нідерландів та командами Португалії, Данії та Німеччини. Яскравим дійством в ці дні стала урочиста хода нідерландських уболівальників вулицями міста, яка передувала кожному матчу за участі їх збірної. На згадку про неї на виставці розміщено виготовлену нідерландсьим вболівальниками табличку зі словами подяки харків'янам за гостинність.