Ярмарок вакансій: музей шукає науковців

26 вересня 2020, 07:36

У п’ятницю, 25 вересня, на майдані Конституції за підтримки Харківської міської ради пройшов вже традиційний ярмарок вакансій Dream Job. Учасником заходу став і Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова.

Головною темою ярмарку вакансій Dream Job цьогоріч стали професії наукового спрямування.

У рамках ярмарку, зокрема, відбувся науково-просвітницький захід «Наука — це просто, наука — це професія, наука — це життя», під час якого співробітники музею розповіли про специфіку професії та науковий потенціал роботи з колекцією.

Також на презентаційній локації музею кожен охочий міг отримати інформацію про працевлаштування.

Якщо ви також бажаєте приєднатися до нашої команди або розглядаєте можливість партнерства у наукових та культурних проєктах, пишіть нам у соціальних мережах.